Tatil Köyü Tadında
Doğa İle İç İçe

Mavi ve yeşilin buluştuğu yerde
karmaşa ve gürültüden “doğaya” kaçış...

Alados Otel, Marmaris'in güney batısında, Marmaris’e yaklaşık 30 dakika uzaklıkta, minibüs ile ulaşım imkanı olan Turgut Köy'ünde yer alıyor. Etrafı yemyeşil ağaçlarla dolu doğası ile çevrili otel, bölgenin gezi noktaları olan Orhaniye Kız Kumu, Hisarönü Altın Kumu, Selimiye Köyü ve Turgut Şelalesi'nin orta noktasında bulunuyor.

Turgut Köy Marmaris’in gerçek manada tek “Köy” ü diyebiliriz. Köyde tarım, hayvancılık, halıcılık ve arıcılık ön planda. Köy içerisinde yürüdüğünüzde her an karşınıza bir kuzu, koyun, keçi, inek, dana, eşek çıkabilir, çünkü onlar köyümüzün bir parçası.Insanları tarlalarda çalışırken görebilir, tarımın her aşamasına şahit olabilirsiniz.

Köy dükkanlarında Türkiye'nin her yerinden gelen halılara ve organik köy ürünlerine rastlamak mümkün. Turgut Köyü, özellikle cip safari turlarının popüler uğrak noktalarından. Yörenin konukseverliğini ve içtenliğini hizmetine taşımış otelde, şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, yemyeşil doğanın içerisinde huzur dolu ve bir o kadar da unutulmaz vakit geçirebilirsiniz.

Alados Otel, gece hayatı ve gece kulüplerinden uzakta, uzun zamandır aradığınız huzur, sakinlik ve dinginliği sağlamayı amaçlıyor. Otelin bulunduğu konumda şarkı söyleyen kuşları ve meltem sesini duyarak, tatilin huzurunu tadabilirsiniz. Görülmeye değer Turgut Şelalesine 5 dakika mesafede ve Turgut Köyü Plajı, Orhaniye Kız Kumu, Hisarönü Altın Kumu, Delikli Koy, Selimiye Köyü gibi sakin plajlara, dağlık manzaralara ve çok daha fazlasına 10-15 dakika mesafededir. Alados Otel, sizlere, ferah, geniş ve temiz odalarıyla, rahat ve konforu sunmayı hedefliyor. Otel odalarında havuz, bahçe ve doğa manzarasına karşı çayınızı ve kahvenizi yudumlayabileceğiniz ferah balkonlu ve bahçe katı odalara sahip.