Doğa ile Bütünleşen Huzur
ALADOS OTEL

Doğa ile Bütünleşen Huzur: ALADOS OTEL

Alados Otel, Marmaris’in ünlü koylarına yakınlığı ile bilinen Turgut Köyü'nde yer alıyor. Bölgenin gezi noktaları olan Kız Kumu, Hisarönü Altın Kum, Delikli koy, Selimiye plajlarının dışında, Turgut Şelalesi, Turgut Kalesi ve Piramit Mezarına sahip tarihi dokuyada sahiptir. Turgut Köy Marmaris’in gerçek manada tek bakir “Köy” ü diyebiliriz.

Köyde tarım, hayvancılık, halıcılık ve arıcılık ön planda. Köy içerisinde yürüdüğünüzde her an karşınıza bir kuzu, koyun, keçi, inek dana çıkabilir, çünkü onlar köyümüzün bir parçası. Turgut Köyü, özellikle jeep safari turlarının popüler uğrak noktalarından.

Yörenin konukseverliğini ve içtenliğini hizmetine taşımış otelde, şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, yemyeşil doğanın içerisinde huzur dolu ve bir o kadar da unutulmaz vakit geçirebilirsiniz. Güne kuş cıvıltılarıyla başlamanın eşsiz mutluluğu için siz de ALADOS OTELİ tercih edebilirsiniz. Sağlıklı yaşam köyümüzde organik tarım alanımızı gezebilir, taze ürünlerin tadına bakabilir, kümes hayvanları bölümünü gezebilir ve çocuklarınız midilli atlarımızla dolaşabilir, havuz, bahçe ve doğa manzarasına karşı çayınızı ve kahvenizi yudumlayabileceğiniz ferah balkonlu ve bahçe katı odalara sahip. Huzur mu arıyorsunuz? Bir tatlı huzur; Alados Otel.

Doğadan İlham Alan Bir Kaçış: ALADOS OTEL

Modern yaşamın koşuşturmacasından uzaklaşmak ve doğanın huzurunu keşfetmek isteyenler için bir cennet: Alados Otel. Sizi organik tarımın kalbinde, sağlıklı yaşamın esintisiyle dolu bir köye davet ediyoruz.

Burada, bedeninizi ve ruhunuzu besleyen organik besinlerin tadını çıkarabilir, organik tarım bostanımızı gezebilir, taze ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Kahvaltıda sunduğumuz ürünler çoğunlukla bostanımızdan ve komşu köylülerden temin edilir. Ekmeğimizi kendi odun fırınımızdan, sağlıklı unlardan pişiriyoruz. Organik çam balı, tereyağ, süt, yumurta köyümüzden kendi hayvanlarımızdandır. Yemeklerde kullandığımız kaya tuzu Iğdır’dan, salça Hatay’dan ev yapımı temin edilmektedir. Sütü komuşlarımızın ineklerinden temin edip, kendimiz mayalıyoruz.

Sağlıklı yaşam köyümüzde, doğanın bize sunduğu tüm nimetlerle yeniden bağlantı kurmanıza olanak tanıyoruz.